Corporació Municipal

Sra. Juana Escandell Salom
Alcaldessa
jescandell@aj-escastell.org



Currículum  Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions
 



Sr. Joan Antoni Serra Puig
1er Tinent d'Alcaldia
jserra@aj-escastell.org


Currículum  Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions



Sra. Marisa Álvarez Guasch
3era Tinent d'Alcaldia
malvarez@aj-escastell.org




Currículum  Declaració de béns  Declaració d'activitats   Retribucions



Sra. Ana Til Pons
2ona Tinent d'Alcaldia
atil@aj-escastell.org



Currículum  Declaració de béns  Declaració d'activitats  Retribucions


Sr. Pedro Sánchez Jurado
4art Tinent d'Alcaldia
psanchez@aj-escastell.org  





Currículum  Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions



Sra. Irene Triay Fedelich
Regidora
itriay@aj-escastell.org



Currículum   Declaració de béns  Declaració d'activitats  Retribucions 



Sr. Óscar Gómez Jiménez
Regidor
ogomez@aj-escastell.org


Currículum Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions

 




Sr. Dionisio Marí Cervantes
Regidor
dmari@aj-escastell.org


Currículum Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions


 




Sra. Matilde Mamajón López
Regidora
mmamajon@aj-escastell.org


Currículum Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions


 




Sr. José Manuel Mamajón López
Regidor
jmamajon@aj-escastell.org



Currículum Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions

 





Sra. Begoña Mercadal Jiménez
Regidora
bmercadal@aj-escastell.org


Currículum Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions


 




Sr. Jaime Fedelich Carretero
Regidor
jfedelich@aj-escastell.org



Currículum Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions

 





Sr. Florencio Conde Camarós
Regidor
fconde@aj-escastell.org


Currículum Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions