Plaça Esplanada, 5 - 07720 Es Castell - Telèfon: 971 36 51 93 - Fax: 971 36 54 12
 
 
     
 
 
Seu Electrònica


Indicadors de Transparència

Ràdio

WebCam Sant Jaume


Certificat de resident per a viatjar
Carpeta Ciutadana
Bústia de Suggerències



Comerços

Perfil del contratant
Policia Local
Proteccio civil
Escola de Música


Residus Sòlids Urbans
LOGO
          

Dades Biogràfiques de la Corporació Municipal

Sra. Juana Escandell Salom
Alcaldessa
jescandell@aj-escastell.org



Currículum  Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions
 



Sr. Joan Antoni Serra Puig
1er Tinent d'Alcaldia
jserra@aj-escastell.org


Currículum  Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions





Sra. Noemí Gomila Carretero
2a Tinent d'Alcaldia
ngomila@aj-escastell.org


Currículum  Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions





Sr. Gonçal Alvar Seguí Chinchilla
3er Tinent d'Alcaldia
gsegui@aj-escastell.org


Currículum  Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions




Sr. Salvador Moragues Gomila
4art Tinent d'Alcaldia
smoragues@aj-escastell.org


Currículum  Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions
 
 



Sr. Jordi Vidal Pons
Regidor
jvidal@aj-escastell.org



Currículum  Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions




Sr. Óscar Gómez Jiménez
Regidor
ogomez@aj-escastell.org


Currículum Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions

 




Sr. Dionisio Marí Cervantes
Regidor
dmari@aj-escastell.org


Currículum Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions


 




Sra. Matilde Mamajón López
Regidora
mmamajon@aj-escastell.org


Currículum Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions


 




Sr. José Manuel Mamajón López
Regidor
jmamajon@aj-escastell.org



Currículum Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions

 





Sra. Begoña Mercadal Jiménez
Regidora
bmercadal@aj-escastell.org


Currículum Declaració de béns Declaració d'activitats Retribuciones


 




Sr. Jaime Fedelich Carretero
Regidor
jfedelich@aj-escastell.org



Currículum Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions

 





Sr. Florencio Conde Camarós
Regidor
fconde@aj-escastell.org


Currículum Declaració de béns Declaració d'activitats Retribucions